Ольга Завгородня:
18.03.2012 18:24

Краплина штилю в океанській безодні

Краплина штилю в океанській безодні

Життя йде дуже швидко. Я б навіть сказала, що воно пролітає повз нас зі швидкістю Комети Галлея, адже не встигаєш сказати "доброго ранку", як вже настає вечір. З одного боку, із цим нічного не вдієш. Адже сидіти на одному місці, склавши руки, нічим не краще, ніж встигати за одвічним плином часу.

Але іноді, зовсім рідко, але обов’язково, - слід зупинятись. Хоча б для того, щоб розуміти, що йдеш у правильному напрямі, що дійсно хочеш мандрувати саме тим шляхом, на якому стоїш зараз.

Тібетські мудреці стверджують, що істинна пізнається в мовчанні та неквапливому існуванні. Та хіба ж можна дозволити собі розкіш жити неквапливо, коли світ кружляє швидше за тебе, щосекунди оприлюднюючи щось цікаве, чого ніяк не можна пропустити? І як втриматись та змовчати, коли говорять про наболіле і власна думка так і проститься з грудей?

Та колись треба зупинятись. Усвідомлювати, що без тебе світ не зазнає колапсу, що ранок змінюватиме вечір, незалежно від того, наскільки ти присутній в цьому дні. Зупинятись для того, щоб зрозуміти себе і свої мотиви, правильність своїх дій, справжність намагань. Щоб свідомість врівноважилась з активністю, щоб психологічний стан об’єднався з тілесним, щоб загальна рівновага між усіма система знову перетворилась на щось подібне морю в тихий день. Кожному в житті потрібен тимчасовий штиль.

Хоча б для того, щоб мати сили пережити океанські бурі та вітряні дні на річках. Щоб мати сили якісно рухатись вперед.

Коментарі (0)
Поділитись:

Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100