Наталія Казакова:
26.03.2012 09:15

Ми кажемо СНІД...

Ми кажемо СНІД...

Ми кажемо СНІД… І ми боремося із цією проблемою. І вона забирає щорічно десятки тисяч людей. Наші науковці бідкаються про винайдення нових ефективних вакцин.

Ми кажемо СНІД... А чи бачимо ми корінь проблеми. Чи хтось задумався над тим, що проблема полягає не лише у пошуках ліків, і, у постійному очікуванні грошей від світових фондів.

Ми знаємо, що проблема є і що люди помирають щороку, щодня. Також ми знаємо, можливо не всі, що основними розповсюджувачами ВІЛу є наркозалежні люди, а саме, споживачі ін’єкційних наркотиків. Але, чомусь дивимося на це скрізь пальці.

Влада придумує нові закони, вводить їх, неначе бореться із наркоманією… Проте, нікого не дивує, що зараз «ширку» можна придбати на кожному кроці.

Я живу у невеликому містечку, де кожна дитина знає місця, в яких «баригують» наркотиками. І міліція теж знає. І всі місцеві знають імена «бариг».

Це є нормальним перебігом подій, коли, у сусідньому селі, цілий циганський табір успішно займається виробництвом і продажем «чорного» наркотику.

Одна жінка, яка живе у тому ж селі, і син якої вже декілька років сидить на «голці» намагалася щось зробити. Зверталася у міліцію, в прокуратуру, до районного голови…
Їй пригрозили, що якщо не перестане «бігати» спалять її хату.

Виявляється, ті самі цигани платять неймовірні гроші, так званий «відкат», при чому регулярно і по заведеній схемі. І їх «кришує» міліція.

Ось вам і «європейська» держава. Ось вам і закони «писані».

А ми кажемо СНІД…
 

Коментарі (0)
Поділитись:

Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100