Юліана Матусова:
28.03.2012 19:40

Пухнасті антидепресанти

Пухнасті антидепресанти

Люди і тварини. У них багато спільного і, звісно ж, багато відмінного, але найголовніше, що інколи ми, йдучи наперекір законам своїх паралельно-відмінних світів, знаходимо спільну мову. «Ми несемо відповідальність за тих, кого приручили», казав мудрий Екзюпері, але тут, як на мене, питання постає досить спірне у тому: хто ж кого приручив!?
З одного боку ми тварин, адже ми їх годуємо,прибираємо, доглядаємо за ними,а з іншого вони нас, бо вони дають нам головне — відчути, що ми комусь потрібні. Найголовніше у цих споконвічних стосунках, те, що усі ці почуття, як з нашого, так і з їхнього боку, будуються на ґрунті цілковитою безкорисності.
Тому, коли їх не стає — наш світ раптово спустошується. Ми не можемо звикнути, що у нашій квартирі так тихо, так порожньо. Ще зовсім нещодавно нас дратував цей вічний гавкіт, м’явкіт , цвірінькання. Ми нарікали на клубки шерсті, пір’я, сліди від брудних лап, відчуття смороду. Але, коли усього цього не має, ми починаємо розуміти,що віддали б усе, аби повернути створіння, яке любило нас так віддано, так чисто.
На жаль, їх життя, у нашому вимірі, значно коротше за людське, і їм доводиться покидати цей світ раніше. А ми, ще довго ночами, пригортаючи пухнасту ковдру, маримо, що поряд з нами, як завжди, згідно зі старою неписаною звичкою, наш вірний, лагідний і таких необхідний нам волохатий друг, котрий вміє вислухати мовчки і втішити одним лише відданим поглядом. Люди так дивитися не вміють… 

Коментарі (0)
Поділитись:

Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100