24.10.2019 13:00   |   Події

Міненерго додатково виміряє рівень забруднення повітря у столиці

КИЇВ. 24 жовтня. АМН. Пресслужба Міністерства енергетики та захисту довкілля повідомила на своїй сторінці у Facebook, що буде проведено додаткові вимірювання забруднення повітря спільно з незалежними лабораторіями.

Відзначається, що відповідне рішення було ухвалено на екстреній нараді між міністром, представниками Гідрометцентру, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної геофізичної обсерваторії.

"За даними від Гідрометцентру, концентрації оксиду вуглецю в період із 15 по 21 жовтня 2019 року в атмосферному повітрі більшості міст України залишалися у своїх звичних параметрах, тобто в тих значеннях, які для них властиві. Але це не означає, що повітря в містах чисте", – йдеться в тексті повідомлення.

У Гідрометцентрі повідомили, що підстав для хвилювання про значні додаткові джерела забруднення повітря немає. Однак, було зафіксовано перевищення викидів деяких забруднюючих речовин у всіх промислових містах України, таких як Маріуполь, Дніпро, Кам'янське, Запоріжжя.

Таким чином, за результатами екстреної наради, міністр енергетики та екології України Олексій Оржель доручив привести українські показники до європейського формату, щоб мати можливість порівнювати якість повітря в Україні та інших країнах.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100