21.03.2012 12:20   |   Фото-новини

Сім'я, яку виселяють з квартири, мітингувала біля Адміністрації Президента

Сім'я, яку виселяють з квартири, мітингувала біля Адміністрації Президента

19 березня біля будівлі Адміністрації Президента мітингувала родина Буртових, яку виселяють з квартири. Сім'я опікувалась інвалідом за дах над головою, але після його смерті у квартири виявилися ще одні господарі. Суд визнав права нових власників на квартиру. В Адміністрації Президента пообіцяли юридичну підтримку сім'ї.

Хлопцям пообіцяли, що їм буде де жити і попросили більше не пропускати школу.Діти довірливо здали атрибути акції протесту. Попереду у сім'ї вирішальне судове засідання. В Адміністрації Президента обіцяли юридичну підтримку.

 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100