22.03.2012 18:30   |   Фото-новини
Автор: Дмитро Зезюлін

"Курчата" збирають кошти для українських дітей з синдромом Дауна

"Курчата" збирають кошти для українських дітей з синдромом Дауна

Сьогодні група волонтерів з Нідераландів, переодягнених у костюми гігантських курчат, здійснила пішохідну екскурсію по Києву, в ході якої добровольці запрошували киян на благодійну лотерею на користь дітей з синдромом Дауна.Цей день почали відзначати тільки з 2006 року за ініціативи Всесвітньої асоціації Даун Синдром.

 

В цей день в різних країнах проходять акції, спрямовані на інформування населення про можливості людей з синдромом Дауна, про яскраві приклади їх успішної інтеграції в суспільство.

За офіційною статистикою, в Україні щороку народжується більше 400 дітей з таким синдромом. Вірогідність народження такої дитини не залежить від здоров'я або способу життя його батьків.


 

Всеукраїнська благодійна організація "Даун Синдром" заснована в 2003 році батьками дітей з синдромом Дауна. Місія організації - надання допомоги людям з синдромом Дауна та іншими генетичними особливостями та їх сім'ям, їх соціальна адаптація та реалізація права на повноцінне життя.
 

В даний час ВБО "Даун Синдром" об'єднуює понад 520 сімей з усіх куточків України. 2 листопада 2010 відкрито Центр раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна, послугами якого користуються більше 324 сімей з усіх куточків України. Програми Центру для сімей є безкоштовними.


 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100