15.03.2019 11:21   |   Коментарі

Нестача сну спричиняє діабет

Нестача сну спричиняє діабет

КИЇВ. 15 березня. АМН. Нестача сну спричиняє стреси і негативного впливає на серцево-судинну, ендокринну системи, порушує обмін речовин – аж до діабету. Про це повідомив головний лікар Київського міського центру здоров'я Отто Стойка.

"Недостатньо якісний сон – і по глибині, і по часу – відображається в тому, що призводить до відчуття стресів, напружень психічних, він відбивається на серцево-судинній системі, в першу чергу, на бронхо-легеневій, на ендокринній, викликаючи порушення обміну речовин – аж до діабету", - зазначив медик.

За його словами, для здорової людини нормальною тривалістю сну вважається 7-8 годин. Втім, якщо людина спить 9 годин і довше, за словами О.Стойки, це може свідчити про наявність якогось соматичного захворювання, про яке людина ще не знає.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100