23.04.2019 16:57   |   Публікації

Названо зарплати лікарів у медзакладах "первинки" у Києві

Названо зарплати лікарів у медзакладах "первинки" у Києві

КИЇВ. 23 квітня. АМН. В Центрах первинної медико-санітарної допомоги різних районів Києва зарплата лікарів загальної практики сімейної медицини сягає 20 тисяч гривень, однак в консультативно-діагностичних центрах лікарі все ще отримують, в середньому, 8 тис. грн. Про це повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації у відповіді на запит кореспондента УНН.

Зокрема, за даними прес-служби, в медичних закладах Деснянської РДА наразі налічується 51,25 вакантних ставок для лікарів. При цьому не вистачає саме лікарів загальної практики, сімейних лікарів і педіатрів. Зарплата лікарів у центрах первинної медико-санітарної допомоги становить, в середньому, близько 15-20 тисяч грн на місяць, тоді як у консультативно-діагностичних центрах лікарі отримують лише близько 8,5 тис. грн.

В медичних закладах Дарницького району є 20,75 вакантних ставок лікарів, причому, не вистачає не тільки сімейних лікарів, але й рентгенолога, дитячих ендокринолога і офтальмолога. Причому в центрах первинної медико-санітарної допомоги зарплата лікарів становить, в середньому, понад 16 тис. грн, а в консультативно-діагностичних центрах – 8767 грн.

У лікарнях Дніпровського району наразі налічується 25,5 вакантних ставок лікарів – в основному загальної практики, а також ендокринолога, ЛОРа та інфекціоніста. Середня зарплата в центрах "первинки" становить 14,2 тис. грн, а в консультативно-діагностичних центрах – близько 8 тис. грн.

В лікарнях Подільського району є 5 вакантних посад лікаря загальної практики. Середня заробітна плата лікарів на "первинці" складає трохи понад 15 тис. грн, тоді як у консультативно-діагностичному центрі району лікарі отримують лише 7400 грн.
У Солом'янському районі, відповідно, вакантні 33 посади – переважно лікарів загальної практики, але в діагностичному центрі також шукають на вільні посади вузьких спеціалістів – зокрема двох хірургів, двох онкологів і трьох рентгенологів. При цьому в прес-службі уточнили, що середня зарплата в лікарнях "первинки" складає понад 15,5 тис. грн, а в КДЦ лікарі отримують 10,8 тис. грн.

У Шевченківському районі на "первинці" є 22,5 вакантні ставки лікарів – зокрема, 14 лікарів загальної практики, а в КДЦ – 15 вакантних ставок, серед яких найбільша потреба в лікарях загальної практики, педіатрах, бактеріологах, рентгенологах і дитячих гастроентерологах. Лікарі закладів "первинки" отримують близько 12 тис. грн, а в КДЦ – 9,8 тис. грн.

У закладах Печерського району Києва вакантні посади лікарів відсутні, а зарплата лікарів на "первинці" становить 12,1 тис. грн, у КДЦ – 8487 грн.

У Святошинському районі 20 вакантних посад лікарів, зокрема 6 лікарів загальної практики. Середня зарплата в закладах "первинки" становить 12-14 тис. грн, а в КДЦ – 8,3 тис. грн.

У Голосіївському районі є 46 вакансій лікарів, у тому числі серед дитячих лікарів. Середня зарплата у лікарів в КДЦ району складає 4,1 тис. грн, водночас в одному з медзакладів "первинки" лікарі отримують, в середньому, 21,3 тис. грн, середня – 18,3 тис. грн, а без врахування доплати за набрані декларації – 5,9 тис. грн.

В Оболонському районі вакантних посад наразі немає. Зарплата на первинці становить 11-12 тис. грн, а в діагностичному центрі – 8,1 тис. грн.

Нагадаємо, в результаті реформи первинної ланки медицини сімейні лікарі в Україні отримують, в середньому, близько 11,5 тисяч гривень на місяць, а деякі отримують по 16-18 тис. гривень на місяць і навіть більше.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100