30.10.2019 15:16   |   Реформи

Протокол EASL з лікування гепатиту В перекладено українською

Протокол EASL з лікування гепатиту В перекладено українською

КИЇВ. 30 жовтня. АМН. На сайті Центру громадського здоров’я опубліковано переклад українською мовою Клінічних рекомендацій щодо лікування вірусної інфекції гепатиту B (2017) Європейської асоціації з дослідження печінки (EASL), повідомляє АМН

За оцінками експертів, в Україні близько 1,5% (632 298) людей інфіковано вірусом гепатиту В, але під медичним наглядом перебуває тільки 23 687 осіб (3,7%). Отже, значна кількість населення ще не знає про свій діагноз і не має доступу до лікування.

Вірусний гепатит В є невиліковною хворобою і потребує довічного прийому медичних препаратів. Якщо вчасно діагностувати інфекцію та розпочати лікування, можна попередити тяжкі ускладнення, такі як цироз і гепатоцелюлярна карцинома.

Найефективніший метод профілактики ВГB — це щеплення, а саме введення трьох доз вакцини, що забезпечує захист на все життя.

Вакцинація проти вірусного гепатиту В включена до національного Календаря щеплень і є безкоштовною для усіх дітей від народження до 18 років. Оскільки таку вакцинацію запроваджено 2000 р., щеплення рекомендовано і дорослим.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100