24.02.2014 21:55   |   Відео-новини
Автор: Тетяна Ганницька

Як робота впливає на здоров'я подружжя?

Як робота впливає на здоров'я подружжя?

КИЇВ. 24 лютого. АМН. Якщо чоловіки залишаються на роботі допізна, то це йде на користь здоров'ю їхніх дружин. А ось переробки жінок, навпаки, роблять їх чоловіків менш здоровими, як з'ясували вчені з Університету Техасу в Далласі, пишуть іноземні ЗМІ.

Чим довше працює чоловік, то вище буде його зарплата, яку він принесе дружині. А зростання сімейного добробуту прямо позначається на зміцненні жіночого здоров'я. Такого висновку дійшли американські вчені. Правда, їх модель жіночого здоров'я працює тільки в тому випадку, якщо в родині здобувачами бувають і чоловік, і дружина. Якщо  йдеться про більш традиційну, старомодну сім'ю, в якій дружина сидить вдома і виховує дітей, а чоловік працює, то переробки чоловіки не зроблять його жінкуздоровою і щасливою.

Вчені вимірювали вплив тривалості робочого дня на здоров'я подружжя за трьома ключовими показниками: сімейний достаток, рівень стресу і час для вправ. Старанно працювали чоловіки забезпечували дружин помітно більшим достатком, що знижувало рівень стресу у жінки і навіть давало їй можливість займатися своїм здоров'ям.. Приміром, записуватися в хороший зал або дотримуватися здорового харчування.

А ось більше працювали дружини, навпаки, наносили здоров'ю своїх чоловіків тільки шкоду. Це було пов'язано з тим, що їх дохід навіть при переробках був не таким значним (на жаль, гендерної рівності в оплаті праці ще не існує), і вони приділяли чоловікам менше часу. Чоловіки гірше харчувалися, рідше відвідували лікарів, а також відчували більше стресу через те, що їх дружинам доводилося забезпечувати сім'ю, порушуючи звичний порядок речей.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100