01.12.2018 09:31   |   Відео-новини

Сьогодні Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Сьогодні Всесвітній день боротьби зі СНІДом

КИЇВ. 1 грудня. АМН. Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначають щороку 1 грудня.

Цей день став одним з найважливіших міжнародних днів, пов'язаних з питаннями охорони здоров'я та однією з ключових можливостей підвищення інформованості, вшанування пам'яті загиблих від хвороби, і можливості відзначити такі досягнення як розширення доступу до лікування та заходів з профілактики, повідомляють в ООН.

Так, за даними ООН, 9,4 мільйона людей, що живуть з ВІЛ, не знають про свій статус. У 2017 році ВІЛ заразилися 1,8 мільйона людей.

За даними ВООЗ, у 2018 році організація разом з глобальними партнерами братиме участь в заходах Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який проходить під гаслом "Знай свій статус". Цей день стане також приводом відзначити 30-у річницю Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом - безпрецедентної глобальної кампанії в сфері охорони здоров'я, вперше проведеної за ініціативою ВООЗ у 1988 році.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Q9WxM1m9NMw" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100